O nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nasza główna branża i specjalizacja to fotografia ślubna oraz filmowanie.

Działamy na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jednak nic nas nie ogranicza i możemy dojechać w każde miejsce w Polsce i za granicą. Najczęściej zdjęcia ślubne, jak i filmy z wesela, robiliśmy w takich miejscowościach jak Gorzów Wielkopolski, Poznań Szczecin, ale również i w mniejszych miastach i miasteczkach takich jak Barlinek, Myślibórz, Sulęcin, Pyrzyce itp.

Filmy nagrywamy w jakości Full HD przy pomocy aparatów bezlusterkowych, a  zdjęcia robimy lustrzankami firmy Nikon z całą gamą obiektywów do każdej sytuacji.

Jesteśmy firmą zarejestrowana w 2012 roku. Wcześniej (od 2007 roku) działaliśmy jako agencja reklamowa, a doświadczenie w branży fotografii okolicznościowej i wideofilmowania zdobywaliśmy jako podwykonawca lokalnego studia foto, z którym nadal utrzymujemy kontakt.

Zdjęcia robimy całe życie i cały czas się uczymy. Staramy się nadążać za najnowszymi trendami i sprzętem. Uczestniczymy w różnych kursach i szkoleniach, żeby być coraz lepszym. Wszystko to żeby nasz Klient był zadowolony, ale także i my sami. Cenimy każdą radę i z każdym Klientem indywidualnie ustalamy, co i kiedy ma być zrobione. Dodatkowo podejmujemy się sporządzenia fotoreportaży i sesji plenerowych oraz sferycznych. Wykonujemy zdjęcia panoramiczne 360º oraz inne zdjęcia artystyczne na indywidualne zamówienie Klientów. Oprócz tego, że jesteśmy fotografem i kamerzystą ślubnym oraz weselnym, zajmujemy się wykonywaniem zdjęć dziecięcych.

Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu z naszą firmą BePi Design.