Pytania?

1. Ile średnio zdjęć możemy oczekiwać z wesela?

Przeważnie jest około 300-500 zdjęć, w zależności od tego jak duże jest wesele,  oddajemy tylko dobre i obrobione zdjęcia.

2. Jak długo trzeba czekać na film i zdjęcia?

Zwykle jest to 30-60 dni. Staramy się jak najszybciej oddawać materiał i ten czas może się skrócić.

3. Jak wygląda cały dzień z fotografem lub kamerzystą?

Przyjeżdżamy do domu Pani Młodej/Pana Młodego i zaczynamy działać podczas przygotowań (zakładania welonu/marynarki, zawieszania kolczyków/krawata), następnie błogosławieństwo, mszę w kościele, zabawę na sali aż do końca oczepin zwykle jest to do około 1 -1:30.

4. Kiedy i gdzie plener?

Zwykle umawiamy się na plener w innym dniu (jeżeli jednak państwo życzą sobie w ten sam dzień również nie ma problemu). Co do lokalizacji jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje jak i sami również możemy zaproponować kilka miejsc.

5. Kiedy się rozliczamy?

Rozliczamy się dopiero w momencie kiedy będą gotowe wszystkie materiały. Umawiamy się wtedy na spotkanie i na miejscu się rozliczamy.

 6. Czy pendrive są zabezpieczone?

Pendrive zarówno z filmem jak i zdjęciami nie posiadają żadnych zabezpieczeń można je dowolnie kopiować i powielać.

7. Ile osób będzie zaangażowanych w film lub zdjęcia?

Jeżeli wybierają Państwo pakiet film + zdjęcia, podczas całego dnia są dwie osoby (fotograf + kamerzysta). Jeżeli same zdjęcia lub sam film to jedna osoba. Istnieje również możliwość wyboru dwóch fotografów lub dwóch kamerzystów, wtedy zawsze jest więcej ujęć z różnych perspektyw i złapanych ulotnych chwil.

8. Jakiego sprzętu używacie?

Do filmowania używamy dwóch aparatów bezlusterkowych Sony zapewniających jakość Full HD. Do fotografii natomiast używamy bezlusterkowca Fuji oraz całej gamy obiektywów do różnych sytuacji.

9. Czy w cenę wliczony jest dojazd?

Przyjmujemy zasadę, że do 30km od Gorzowa dojazd jest w cenie, powyżej według spalania samochodu zwrot za paliwo.